«

»

INTENCJE MSZALNE 23 –30 kwietnia 2017 r.

Niedziela  23.04.   Niedziela Miłosierdzia  

7:00   + Wandę Zakrzewską (23 greg.)

8:30   + Marka Kurka i Tomasza Grudkę oraz zm. z cr. Kurków i Kołodziejków

9:30   Dz. w int. Klary Marii Tyszkówny w dzień chrztu z prośbą o Boże błog. dla niej, jej rodziców i rodziców chrzestnych  – Msza Św. w dolnym kościele w rycie trydenckim

10:00 + Krystiana Stachowskiego

11:30 + Irenę (1 r. śm.) i Eugeniusza Mackiewiczów

13:00 Dz. błag. o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Anny i Stefana w 55 r. ślubu oraz cr.

18:00 + Jerzego Kruk (im.) oraz zm. z cr. Kruków i Kowalczyków

20:00 + zm. z cr. Kamińskich, Bartosików i Żydziaków

Poniedziałek  24.04.       

6:30   + Wandę Zakrzewską (24 greg.)

6:30   + Wojciecha Kuśmierczaka (im.)

7:00   + Jerzego i  Zdzisława Woźniaków oraz ich rodziców

8:30   + Mariannę i Stanisława Piłatkowskich oraz Stanisławę Małecką

18:00 + Dz. błag. o Boże błog. w 24 r. ślubu Marii i Aleksandra

Wtorek  25.04.  

6:15      – Msza w dolnym kościele w rycie trydenckim

6:30   + Wandę Zakrzewską (25 greg.)

7:00   + Mariannę (11 r. śm.) oraz Jana i Józefa Kublików

8:30   + Urszulę Jasica (2 r. śm.) oraz zm. z cr. Jasiców i Kołaczy

18:00 + Jadwigę Brzozowską (4 r. śm.)

Środa  26.04.  

6:30   + Wandę Zakrzewską (26 greg.)

7:00   + Ryszarda Matuszewskiego

7:00   + Ryszarda Matuszewskiego – int. matki chrzestnej z rodziną

8:30   + Kazimierę Jesiotr Anielę Gruszczyńską oraz zm. z cr. Ślińskich i Gruszczyńskich

18:00   Nowenna Do M. B. Nieustającej Pomocy

+ Włodzimierza (8 r. śm.) i Tomasza Wieremiejuków

+ Pawła Skrońskiego i zm. z cr. Skrońskich

+ Natalię Niewczas (m-c po śm.);

+ Teresę Pleskot

+ Krystynę Bobik (m-c po śm.);

+ Wacławę Przywóską (m-c po śm.)

+ Leszka Kiliszczyka (m-c po śm.);

+ Krystynę Grudziąż (1 r. śm.)

+ Wandę Granowską – int. pracowników Przychodni Miejskiej w Józefowie

+ Mariannę Sadło i rodziców z obojga stron oraz zm. z cr. Sadło i Kulików

+ Barbarę (w r. śm), Jana Całka oraz Andrzeja Całka

Czwartek  27.04.  

6:15      – Msza w dolnym kościele w rycie trydenckim

6:30   + Wandę Zakrzewską (27 greg.)

7:00   + Teresę Sobolewską oraz Jerzego Sobolewskiego (m-c po śm.)

8:30   + Annę Kozłowską (1 r. śm.) oraz Barbarę Kubasiewicz (1 r. śm.)

18:00 + Janinę Dąbrowa (16 r. śm.) oraz Bolesława Dąbrowa i Eugeniusza Rusak

Piątek  28.04.       

6:30   + Wandę Zakrzewską (28 greg.)

6:30   + Wacława i Jadwigę Rogowiec – int. Urszuli i Jarosława Frelek

7:00   + Jana Dygnos

8:30   + Antoninę Stokowską (4 r. śm.) i Aleksandrę Sabała (6 r. śm.)

18:00 + Szczepana Grabskiego (11 r. śm.)oraz rodziców Grabskich i Donochów

Sobota  29.04.   

6:30   + Wandę Zakrzewską (29 greg.)

7:00   W int. Anny (70 r. ur.) z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla niej i cr.

7:00   + Edwarda Wymysłowskiego i zm. z cr. Wymysłowskich i Latosów

8:30   + Julię (32 r. śm.) i Stanisława Mazurek i ich rodziców

17:00 Msza ślubna: Angelika Ferenc – Adam Kamiński

18:00 Msza ślubna: Agnieszka Marzewska – Artur Twarowski

Niedziela  30.04.   3. Niedziela Wielkanocna    

7:00   + Wandę Zakrzewską (30 greg.)

8:30   + Mariana Zowczaka oraz Zuzannę i Aleksandra Morawskich

9:30     Za parafian   – Msza w dolnym kościele w rycie trydenckim

10:00 + Mariana Bijoch (6 r. śm.)

11:30 + Henryka (m) Pyszkę (5 r. śm.)

13:00 Dz. błag. w 50 r. ślubu  pp. Jadwigi i Wiesława Śliwińskich z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla nich i ich dzieci, wnuków i cr.

18:00 Dz. błag. w 55 r. ślubu  Krystyny i Aleksandra Wagów z prośbą o Boże błog. na dalsze lata

20:00 + Medarda Swebodzińskiego (12 r. śm.) oraz Weronikę i Wawrzyńca Michalskich