«

»

INTENCJE MSZALNE 21-28 maja 2017 r.

Niedziela  21.05.    6. Niedziela Wielkanocna   

7:00     + Stefana Pielaka (21 greg.)

8:30     + Franciszka, Władysława, Krystynę i Henryka Frączek oraz Aleksandrę Piotra i Stanisławę Jagodzińskich

9:30     + Mieczysława Kmieć (9 r. śm.)  – Msza Św. w dolnym kościele w rycie trydenckim

10:00   + Stanisława Lemieszka

11:30   W int. dzieci rocznicowych i ich rodzin – Uroczystość Pierwszej Rocznicy Komunii św.

13:00   Za parafian

18:00   + Władysława Czwarnowskiego i jego rodziców Zofię i Jana oraz Anielę i Czesława Gerak

20:00   + Zenona Bergiel (8 r. śm.)

Poniedziałek  22.05.       

6:30     + Stefana Pielaka (22 greg.)

6:30     O Boże błog. i opiekę Matki Bożej na każdy dzień spędzony w Boliwii dla Hanny Gołaszewskiej

7:00     + Janusza Bieńkowskiego

8:30     + Joannę Murawską, Wiktorię, Antoniego, Danutę i Stanisława Cholewickich

18:00   + Julię i Jana Hass

Wtorek  23.05.       

6:15     Dz. błag. o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Michała w 30 r. ur. i zadośćuczynienie za grzechy – Msza Św. w dolnym kościele w rycie trydenckim

6:30     + Stefana Pielaka (23 greg.)

7:00     + Zdzisława, Aleksandra, Wandę i Władysławę Pytlarczyk

8:30     + Krystiana Stachowskiego

18:00   + Mariannę, Feliksa i Andrzeja Czaplińskich

Środa  24.05.  

6:30     W int. Tadeusza (70 r. ur.) z prośbą o wszelkie potrzebne łaski dla niego i cr.

6:30     + Stefana Pielaka (24 greg.)

7:00     + Zenona Bergiel (8 r. śm.)

8:30     + Eugeniusza Załęckiego, jego rodziców i braci

18:00   Nowenna Do M. B. Nieustającej Pomocy

W int. Marty  Justyniarskiej z okazji 20 r. ur. z prośbą o Boże błog. . i opiekę Matki Bożej dla niej

Dz. błag. o Boże błog. dla  wnucząt Zuzi, Filipa i Wiktora z racji ur.

+ Barbarę (1 r. śm.), Anielę (15 r. śm.), Józefa, Tadeusza i Marię Wrzesień, Tomasza Kozłowskiego (25 r. śm.) i jego żonę Sabinę

+ Stanisława Kajka (m-c po śm.)

+ Wacława Kamińskiego (15 r. śm.), Zofię Białecką i Marię Topczewską

+ Teresę i Jerzego Sobolewskich

+ Teodozję i Bronisława Piętka

+ Barbarę Pietrucha

+ Katarzynę Tauber – Kalinowską

+ Stanisława (m)  Ćwiek

+ Zdzisława Babika

+ Sławomira (m) Mazura

+ Grzegorza Matyjasek

+ Barbarę Mąkosa (m-c po śm.);   + Bogdana Mąkosa

+ Wiesława (m) Baran (m-c po śm.)

+ Leszka Gałkiewicza

Czwartek  25.05.       

6:15        – Msza Św. w dolnym kościele w rycie trydenckim

6:30     + Stefana Pielaka (25 greg.)

7:00     + Stefanię, Aleksandra, Roberta i Wiesława Grzanka

8:30     + Wacława Mazura, jego rodziców oraz jego syna Sławomira (4 m-ce po śm.)

18:00   + Stanisławę, Leopolda i Zbigniewa Grzybowskich oraz zm. z cr.  Grzybowskich i Domańskich

Piątek  26.05.

6:30     + Stefana Pielaka (26 greg.)

6:30     + Emilię Piwko

7:00     + Wandę Lech

8:30     + Kazimierę Myszkowską i Bogumiłę Salwin

18:00   + Zbigniewa Kledyńskiego (4 r. śm.)

Sobota  27.05.

6:30     + Stefana Pielaka (27 greg.)

7:00     + Krystynę Kordzik

7:00     + Reginę Parol

8:30     + Aleksandra Orzełowskiego (15 r. śm.)

17:00   Msza ślubna: pp. Sylwia Chojnacka – Paweł Jabłoński

18:00   + Jana i Monikę Tobiasz, ich dzieci oraz Ryszarda Sieraj

Niedziela  28.05.    Ur. Wniebowstąpienia Pańskiego  

7:00     + Stefana Pielaka (28 greg.)

8:30     + zm. z cr. Myszkowskich, Mikołajewskich, Śpiewaków i Pełechaczów

9:30       – Msza w dolnym kościele w rycie trydenckim

10:00   + Helenę i Ignacego Żyłowskich oraz zm. z cr. Grabskich i Żyłowskich

11:30   + Danutę Kryńską (3 r. śm.)

13:00   Za parafian

18:00   Dz. błag. w 1 r. ur. Julii Naki z prośbą o Boże błog. dla niej i jej braci Bartłomieja i Kacpra oraz ich rodziców

20:00   + Mariannę, Franciszkę i Stanisława Gadomskich oraz Mariannę Kopania i Leona Ołdak, Mariannę i Franciszka Krupa, Genowefę i Zdzisława Bogos