↑ Powrót do Parafia

Nasi Duszpasterze

Ks. prał. Kazimierz Gniedziejko – proboszcz

Urodzony 22.06.1958 roku w Zwierzyńcu Małym, par. Grodzisk Arch. Białostocka. Imieniny 4 marca Wyświęcony na kapłana 3.06.1984 roku przez J. E. Ks. Kard. Józefa Glempa w Bazylice Archikatedralnej św. Jana Chrzciciela w Warszawie. Wikariusz: św. Józefa Oblubieńca NMP w Legionowie, św. Izydora w Markach, św. Anny w Warszawie-Wilanowie, św. Włodzimierza w Warszawie- Bródnie. Proboszcz: Stanisławów …

Czytaj dalej ...

Ks. Paweł Sołowiej – wikariusz

Urodzony: 28 października 1971 roku. Imieniny: 29 czerwca. Wyświęcony na kapłana 25 maja 1996 przez J. E. Ks. Bp. Kazimierza Romaniuka. Wikariusz: od 27 sierpnia 2014 roku MB Częstochowskiej w Józefowie.  

Czytaj dalej ...

Ks. Tomasz Połomski – wikariusz

Urodzony 24.04.1978 roku. Imieniny 22 czerwca. Wyświęcony na kapłana 14.06.2003 r. przez J. E. Ks. Bp. Kazimierza Romaniuka w Katedrze św. Floriana w Warszawie. Wikariusz: Opatrzności Bożej w Wesołej, MB Częstochowskiej w Zielonce. Od 1 września 2013 roku wikariusz par. MB Częstochowskiej w Józefowie. Kontakt: xczarny@poczta.onet.pl

Czytaj dalej ...

Ks. Leszek Szwedkowicz – rezydent

Urodzony 9.03.1947 roku w Białaczowie, par. Białaczów diec. radomska. Imieniny 3 czerwca. Wyświęcony na kapłana 28.05.1975 roku przez J. E. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Bazylice św. Jana Chrzciciela w Warszawie. Wikariusz: Żelechlinek, Poświętne, Jasieniec, Mszczonów, MB Dobrej Rady w Warszawie- Miedzeszynie, św. Małgorzaty w Łomiankach, Przemienienia Pańskiego w Sulejówku-Miłośnie, Postoliska. Proboszcz: Jeruzal Miński. Rezydent: …

Czytaj dalej ...