«

»

Wizyta duszpasterska AD 2017/2018

Wizyta duszpasterska AD 2017/2018

 (W nawiasie podane ilu księży udaje się na konkretną ulicę)

02.12.      Sobota (3)            ul. Piłsudskiego ( bez bloków) (3)

04.12.      Poniedziałek (3)     Pogodna i Wąska (bloki) (1) Urocza, Wewnętrzna i Klonowa (2)

05.12.      Wtorek (3)           Derkaczy, Teatralna, Uśmiech (2), Westerplatte (1)

06.12.      Środa (2)             Słoneczna (2)

07.12.      Czwartek (3)       Mała (1), Armii Krajowej (2)

09.12.      Sobota (4)            Jarosławska, Parkingowa i Wschodnia (2) Ks. Piotra Skargi (1)

11.12.       Poniedz. (2)        Nowa (2)

12.12.       Wtorek (3)           Zaułek i Cicha (1) Górna z blokami i Spokojna (2)

13.12.       Środa (2)             Wiślana i Korczaka (2)

14.12.       Czwartek (4)       3 Maja (bez bloków) od Kopernika do Jarosławskiej i Zagajnikowa (4)

15.12.       Piątek (4)            Wawerska (bez bloków), Kopernika (bez bloków)(1)

16.12.       Sobota (4)            Sztumska, Włókiennicza, Wąska (bez bloków) 3 Maja (bez bloków) od Falenicy do Kopernika (4)

28.12.      Czwartek (3)       Puszkina, Samorządowa cała (2)

29.12       Piątek  (4)           Wawerska bloki 1, 1a, 1b, 17a, 17b, Werbeny (2)

30.12.      Sobota  (4)           Lelewela (2), Graniczna (2)

02.01.      Wtorek  (4)          Zielona z blokami (3)

03.01.      Środa  (3)            Wiosenna, wesoła, Staszica z blokami, Błękitna bez bloków (2)

04.01.      Czwartek (4)       Zawiszy z blokami (4)

05.01.      Piątek (4)            Sosnowa, Parkowa (3), Szkolna i Skorupki (1)

08.01.      Poniedz. (4)        Długa, Krucza, Ślusarskiego (3)

09.01.      Wtorek (5)           Piaskowa bez bloków (4)

10.01.       Środa (4)             Ogrodowa (3) z blokami

11.01.       Czwartek  (5)      Powstańców W-wy i Żytnia  (5)

12.01.       Piątek (5)            Polna bez bloków, św. Józefa i blok Polna 9a (5)

13.01.       Sobota  (5)           Botaniczna, Wodna, Skośna, Skrajna, Zaciszna, Boczna, Walentego, Rodziewiczówny, Orzeszkowej, Dziekońska, Noakowskiego, Małkowskiego, Budziszewskiej, Łąkowa, Drogowców, Aleja Przyszłości, Telimeny, Muzyczna (2) Kościuszki (1) Brzozowa (1)

15.01.       Poniedz.  (4)       Świderska z blokami (4)

16.01.       Wtorek  (5)          Godebskiego, Baśniowa, Legendy, Przyjazna, Sezamkowa, Stokrotki, (3) Ekologiczna  (1) Dworska (1)

17.01.       Środa (4)             Pawia, Łabędzia, Krótka, Gołębia i Bogatki (4)

18.01.       Czwartek (5)       Jaskółcza, Papuzia, Jastrzębia (3) Tadeusza,  Owalna (2)

19.01.       Piątek (5)            Wspólna (1) Kormoranów (1) Ejsmonda, Przybosia, Sowińskiego, Ordona (1) Ogrodowa 1 blok (1), Polna bloki 19a i 19 b

20.01.      Sobota (5)            Kardynała Wyszyńskiego, Prusa (5)

22.01.      Poniedz.  (4)       Leśna z blokami (4)

23.01.      wtorek (4)           Bema (3) Orla (1)

24.01.      Środa (3)             Rozkoszna, Iglasta (3)

25.01.      Czwartek  (4)      Kopernika bloki 15 i 11 (4)

26.01.      Piątek (5)            Piłsudskiego 10 bloki 1-6 (5)

27.01.      Sobota  (4)           Sienkiewicza i Szeroka (4)

29.01.      Poniedz.  (3)       Błękitna bloki 1a, 1b, i 2 (3)

30.01.      Wtorek  (4)          Piaskowa bloki 51, 51a, 53 (3) Reja z blokami (1)

31.01.       Środa (3)             3 Maja bloki 98 i 98a (2) Kopernika bloki 11a i 13 (1)

1.02.        Czwartek  (3)      Polna bloki 42, 42b, 42c, i 44 (3)

3.02.        Sobota (3)            3 Maja bloki 2, 2a, 2b, 2c, 2d

6.02.        Wtorek                 indywidualne zaproszenie