Uroczystość odpustowa 2014

31 sierpnia 2014 odbyła się Uroczystość Odpustowa w naszej parafii. Dziękujemy wszystkim za udział w Sumie Odpustowej, a potem w Festynie Rodzinnym. Jesteśmy wdzięczni Bogu, że mogliśmy po Sumie i procesji spotkać się na wspólnym świętowaniu. Bóg zapłać wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie tego dzieła. Dziękujemy naszemu chórowi parafialnemu za udział w Odpuście. Dziękujemy gminnym władzom samorządowym za ufundowanie występów na scenie oraz p. Ryszardowi Nowaczewskiego za przygotowanie i poprowadzenie.

Dziękujemy członkom Stowarzyszenia Forum Chrześcijańskie za przygotowanie poczęstunku, paniom wypiekającym ciasta oraz Strażakom za grochówkę. Poza tym jakże wielu ludzi dobrej woli włączyło się przygotowanie festynu i zabaw. Nie da się ich wszystkich wymienić, ale przecież widzieliśmy ich pracę i zaangażowanie. Bóg zapłać!