Serdecznie zachęcamy do włączenia się w zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Mamy serdeczną prośbę, skierowaną do wszystkich ludzi dobrej woli, o włączenie się w akcję Stowarzyszenia Katolickiego Pomoc Kościołowi w Potrzebie. W naszym dekanacie organizowana jest akcja zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Uzyskane pieniądze są przeznaczone na pomoc misjonarzom w krajach trzeciego świata i inne projekty humanitarne. Prosimy więc, by w najbliższy wtorek 12 sierpnia w godzinach 15.00 – 18.00 przywieźć niepotrzebny stary sprzęt elektryczny, AGD i elektroniczny na parking przed naszą parafialną kancelarią (ul. 3 maja 81A).  Odbiór nastąpi o godz. 18.00, więc nie można się spóźnić. To będzie nasza konkretna pomoc i zarazem proekologiczne działanie na rzecz środowiska naturalnego.

Pomoc_Kosciolowi_w_Potrzebie016  Pomoc_Kosciolowi_w_Potrzebie017

Szanowni Państwo !

Pomoc Kościołowi w Potrzebie Sekcja Polska jest inicjatorem kolejnej dużej Kampanii charytatywnej na rzecz ludności żyjącej w skrajnej biedzie i ubóstwie zwłaszcza w rejonach gdzie pracują nasi misjonarze.

Dotychczasowe nasze kampanie realizowaliśmy z dużym powodzeniem, jesteśmy przekonani, że ta również z uwagi na nasze przygotowanie i doświadczenie przyniesie pozytywny skutek. Kolejny tworzony przez nas Projekt to: „Grosz jak kroplawody”, który organizujemy wspólnie z naszym Partnerem firmą Green Office EcologicSp. z o.o.,  która na nasze zlecenie organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, jak również biurowego od firm i instytucji, które go wymieniają i przekazują do utylizacji.

Nasz Projekt jest obliczony na odzyskanie części środków lub surowca i przeznaczenie go na pomoc misjonarzom w krajach trzeciego świata oraz na inne projekty humanitarne. Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: www.pkwp.cfg

Dyrektor Polskiej Sekcji

Ks. dr Waldemar Cisło