Pielgrzymka Rowerowa do Częstochowy 1-5.07.2013

Zapraszamy na III Pielgrzymkę Rowerową z naszej Parafii do Częstochowy. Wyruszamy 1 lipca i dojeżdżamy na miejsce 5 lipca 2013 roku.

Wyjazd 1 lipca (poniedziałek) po Mszy św. o godz.7:00. Bagaże przynosimy ze sobą w poniedziałek i po Mszy będziemy je pakowali do samochodu.

Pielgrzymka do Częstochowy 2013

Informacje ważne w przygotowaniu się do Pielgrzymki rowerowej:

1. Sprawdź czy masz sprawny rower (wyregulowane przerzutki, działające obydwa hamulce, oświetlenie). Najlepiej przed wyprawą, udać się do sprawdzonego serwisu rowerowego i poddać rower kontroli. Trzeba posiadać 2 dętki w zapasie i kilka szprych (może się zdarzyć że będzie trzeba na trasie coś naprawić w Twoim rowerze).
  2. Ćwicząc własną kondycję, należy każdego dnia przynajmniej przez jedną godzinę jechać bez przystanku z prędkością 22km/h.
  3. Potrzebna będzie: karimata, śpiwór, miska do mycia, własne leki (jeśli jesteś na coś chory/a, to musisz powiadomić o tym Przewodników Pielgrzymki), kubek, sztućce i miska do jedzenia (może być menażka), przybory toaletowe.
  4. W bagażu głównym, który będzie jechał w samochodzie, powinno się znaleźć: ciepłe ubranie na chłodne noce, coś od deszczu – ale nie parasolka ;), buty na zmianę.
  5. Jedzenie mamy zapewnione (ale i tak proszę o dostarczenie na dwa dni przed Pielgrzymką, jeden-dwa słoiki przetworów – przydadzą się i urozmaicą nasze wspólne śniadania, obiady i kolacje).
  6. Przygotuj się duchowo, tzn. idź do spowiedzi aby w czasie Pielgrzymki móc w pełni uczestniczyć w Eucharystii, przyjmując Komunię Świętą. Weź ze sobą swój różaniec.
  7. W tym roku koszt Pielgrzymkowego wyjazdu wynosi 150 zł od osoby (cenę możemy ustalić również indywidualnie, według możliwości każdej osoby). Przy zapisywaniu się podaj swoje dane (imię, nazwisko, adres zamieszkania, telefon kontaktowy).
  8. Powrót z Częstochowy jest indywidualny (zapewne część pielgrzymów wróci autem, może ktoś zostanie dłużej, inni wrócą rowerami w dwa dni, a jeszcze inni pociągiem).
  9. Pytania można kierować do:
    • ks. Paweł Czeluściński – 500 244 635 – pawel.czeluscinski@wp.pl
    • Michał Cudny – 511 946 732