Ogłoszenie wywieszone na drzwiach kościoła

Z powodu wprowadzenia w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego i ze względu na obowiązujące wraz z nim przepisy prawa państwowego, biskup Warszawsko-Praski wydał dekret na podstawie którego zawiesza w parafiach wszelkie formy rekolekcji oraz wspólnie celebrowane nabożeństwa (Gorzkie Żale, Drogi Krzyżowe i inne).

W naszym kościele będą odprawiane wszystkie Msze św. zapisane w Książce intencji mszalnych, ale z udziałem tylko osób zamawiających intencje (maksymalnie w obecności 50 osób – wejście przez zakrystię – sprawdzamy temperaturę!).

Również w dni powszednie o godz. 20.30 będziemy łączyć się duchowo z wszystkimi wiernymi, odmawiając w kościele przed Najśw. Sakramentem (bez udziału świeckich) Różaniec „w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, jak również służb medycznych i sanitarnych, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia”.

Oczywiście zachęcamy do korzystania z transmisji on-line z naszego kościoła (24h) przez naszą stronę internetową.

Oto adresy internetowe:

http://www.parafiajozefow.pl/kamera-html5/    lub  

http://www.parafiajozefow.pl/kamera/

Nie będzie jedynie Mszy św. dodatkowo zapisanych w związku z rekolekcjami czyli w poniedziałek, wtorek i w środę intencja z godz. 11.00 zostanie odprawiona o godz. 8.30, intencja z godz. 20.00 zostanie odprawiona o godz. 18.00.