OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 8 stycznia 2023 r. – Niedziela Chrztu Pańskiego

• Dzisiejszą Niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego.
  • Przypominamy, że w każdy poniedziałek, między godz. 9.00 a 18.00 trwa w kościele adoracja Najświętszego Sakramentu. Prosimy o zapisywanie się na konkretne godziny, ponieważ musimy być pewni, że nie zabraknie osób adorujących Pana Jezusa. Listy wyłożone są na stoliku za ławkami.
  • Z Komunią Świętą do chorych księża udadzą się w piątek 13 stycznia przed południem.
  • Na spotkanie opłatkowe Kół Żywego Różańca zapraszamy w sobotę 14 stycznia. Rozpocznie się ono Mszą Świętą o godz. 18.00.
  • Kolejne spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w przyszłą niedzielę 15 stycznia po Mszy Świętej o godz. 11.30. Spotkanie będzie w dolnym kościele.
  • Kancelaria parafialna w styczniu, ze względu na kolędę, jest czynna od poniedziałku do soboty tylko przed południem w godz. 9.00-10.30.
  • Program kolędy na najbliższy tydzień:
  • 09 stycznia poniedziałek Puszkina (do cmentarza), Samorządowa
  • 10 stycznia wtorek             Piaskowa bez bloków, Tadeusza
  • 11 stycznia środa             Zielona z blokami
  • 12 stycznia czwartek Wyszyńskiego, Prusa
  • 13 stycznia piątek Długa, Krucza, Ślusarskiego
  • 14 stycznia sobota Powstańców Warszawy, Żytnia

Program kolędy umieszczony jest również w niedzielnym biuletynie, na stronie internetowej oraz dołączony został do opłatków. Nowych parafian, którzy sprowadzili się do nas, a chcieliby przyjąć księdza z wizytą duszpasterską prosimy, aby zgłosili się do zakrystii lub kancelarii.