Ogłoszenia duszpasterskie 3.10.2021 r. 27 Niedziela Zwykła

• Rozpoczęliśmy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Każdego dnia zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz. 17:15 (przed Mszą św. wieczorną). Zachęcamy do odmawiania różańca w rodzinach.
  • Ofiary zbierane dzisiaj na tacę są przeznaczone na Dom Świętej Siostry Faustyny w Ostrówku.
  • Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:30 w Domu Józefa spotkanie dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci, a po Mszy św. o godz. 13:00 spotkanie formacyjne Kół Żywego Różańca.
  • We wtorek o godz. 17:00 Nabożeństwo różańcowe za zmarłych polecanych w Wypominkach rocznych i o g. 18.00 Msza św. w ich intencji.
  • Wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej wieczornej, które miało miejsce w środy, obecnie odbywa się w czwartki. Serdecznie zapraszamy.

• Kobiety różnych stanów zapraszamy także do udziału w życiu Wspólnoty Kobiet Betania. W czwartki po adoracji dzielimy się Słowem Bożym na spotkaniu w sali na plebani. Serdecznie zapraszamy.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca, a więc po Mszy św. o godz. 18:00 będzie różaniec w intencji nowych powołań kapłańskich prowadzony przez wspólnotę Złota Róża.
  • Spotkania młodzieżowe Ruchu Światło – Życie, odbywają się w naszej parafii w piątki o godzinie 19:00. Zapraszamy na nie młodzież od 7 klasy szkoły podstawowej.
  • W najbliższą sobotę o godz. 18.00 Msza św. w intencji członków Stowarzyszenia Bezpieczna Młodość imienia „Grzegorza” i po niej koncert zespołu „Chwila nieuwagi”. Zapraszamy.
  • Jak słyszeliśmy w liście pasterskim Episkopatu Polski, za tydzień odbędzie się zbiórka do puszek na Dzieło nowego Tysiąclecia.
  • Pod koniec października planujemy przeprowadzić wybory do Rady Duszpasterskiej naszej parafii. Prosimy o zgłoszenia kandydatów na członków PRD. Tak jak przewiduje to statut, nazwiska kandydatów winny być przekazywane w kancelarii lub proboszczowi w formie pisemnej wraz z uzasadnieniem.
  • Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.