Ogłoszenia duszpasterskie 16.07.2023 r. – 15 Niedziela Zwykła

• Gościmy dzisiaj misjonarza z Kamerunu o. Roberta Szymańskiego, paulina, który opowie o misjach w tym dalekim kraju oraz będzie zbierał ofiary na misje tam prowadzone.
  • Dziś przypada kolejna lipcowa niedziela. W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu dnia Pańskiego. Niech na trasach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie świątyń. W każdej z nich na spotkanie z nami czeka Zbawiciel – Jezus Chrystus. Pamiętajmy, aby nasze zachowanie w czasie ich zwiedzania było nacechowane powagą i należną czcią dla Boga obecnego w Najświętszym Sakramencie. Pamiętajmy o godnym stroju, o ciszy i choćby krótkiej modlitwie uwielbienia.
  • W środę przypada 19. dzień miesiąca, a więc o godz. 18.00, po Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Msza św. o bł. ks. Jerzym Popiełuszce oraz modlitwy za Jego wstawiennictwem. Zapraszamy.
  • W niedzielę za tydzień będziemy gościć kapłana z par. Chrystusa Najwyższego i Wiecznego kapłana w Warszawie Kobiałce, który będzie głosił kazania i zbierał ofiary na tacę na budowę kościoła.