Ogłoszenia duszpasterskie 14.06.2015 r. – 11 Niedziela Zwykła

• Gościmy dzisiaj w naszej parafii ks. Grzegorza Mioduchowskiego, który głosi Słowo Boże i zbiera ofiary na tacę na budowę kościoła w Nadmie.
  • Naszą modlitwą obejmujemy kończący się dzisiaj IV Krajowy Kongres Misyjny pod hasłem: „Radość Ewangelii źródłem misyjnego zapału”.
  • W piątek 19 dzień miesiąca, a więc Msza św. wieczorna o bł. Jerzym Popiełuszce i modlitwy za jego wstawiennictwem.
  • Za tydzień (21 czerwca) podczas Mszy św. o godz. 11.30 będziemy chcieli otoczyć naszymi modlitwami księży Tomasza i Pawła z racji zbliżających się imienin oraz złożyć życzenia.
  • Tak jak już ogłaszaliśmy, w niedzielę za tydzień będzie możliwość po Mszach św. dofinansowania Obozu Tygrysów przez ofiary składane przed kościołem do puszek. Na ten obóz zapraszamy dzieci również z krajów dawnego bloku wschodniego, dzieci z ośrodków wychowawczych i domów dziecka, dlatego potrzebne jest wsparcie. Bardzo nam potrzebne są co najmniej 2 lodówki i 2 zamrażalki, jeśli ktoś ma możliwość ofiarowania nowych lub używanych z całego serca dziękujemy.
  • W sobotę 20 czerwca wyjazd pielgrzymkowy do Zamościa i okolic, osoby które się zapisały prosimy o potwierdzenie przez dokonanie wpłat. Uwaga wyjazd o godz. 400.
  • Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w IV Diecezjalnym Zlocie Młodzieży pod hasłem „Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą” (Mt 5,8). Odbędzie się on na terenie Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Warszawsko-Praskiej 20 czerwca 2015 r. jako kolejny etap przygotowujący do Światowych Dni Młodzieży w 2016 roku w Krakowie.
  • W sklepiku OREMUS na lipiec i sierpień oraz Mały Gość Niedzielny i Anioł Stróż.
  • Już niedługo rozpoczyna się okres letnich wyjazdów i odpoczynku, kiedy bardzo często będziemy korzystać z samochodu, dlatego dzisiaj pragniemy poświęcić nasze samochody i inne pojazdy. Po błogosławieństwie najpierw wspólna modlitwa przy ołtarzu i potem księża udadzą się, by poświęcić poszczególne pojazdy.