Ogłoszenia duszpasterskie 12.09.2021 r. 24 Niedziela Zwykła

 • Ofiary dzisiaj zbierane na tacę za tydzień są przeznaczone na Seminarium Duchowne naszej Diecezji.
 • Dzisiaj kolejny Dzień Krwiodawstwa przy naszej parafii. Serdecznie zachęcamy do dzielenia się tym niezwykłym darem. W godz. 9:00 do 13:00 w Domu św. Józefa można oddać krew.
 • Dzisiaj po Mszy Świętej o godzinie 11:30 zapraszamy na spotkanie informacyjne rodziców i młodzież klas ósmych i starszych, którzy pragną rozpocząć przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania w naszej parafii. Spotkanie odbędzie się w dolnym kościele w niedzielę.
 • Jutro przypada 13. dzień miesiąca, a więc po wieczornej Mszy św. Nabożeństwo Fatimskie i procesja.
 • We wtorek 14 września święto Podwyższenia Krzyża świętego.
 • W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Powinniśmy zorganizować nowe wybory; mamy nadzieję, że uda się tego dokonać w najbliższym czasie.

 • W najbliższą sobotę o godz. 10:00 zbiórka dla lektorów, ministrantów i kandydatów. Zapraszamy na to spotkanie także wszystkich chłopców, którzy chcą służyć Jezusowi przy ołtarzu jako ministranci.
 • W niedzielę za tydzień podczas Mszy św. o godz. 11.30 dzieci będą obchodziły Pierwszą Rocznicę Komunii św. Na tej Mszy św. w kościele będą mogły przebywać tylko dzieci rocznicowe i ich rodzice. Bardzo prosimy o przyjście w tym dniu na inną Mszę św. lub pozostanie podczas tej Mszy św. na zewnątrz kościoła. Dotrą tam kapłani z Komunią św.
 • Również za tydzień zakończenie 36. Międzynarodowego Katolickiego Festiwalu Filmów i Multimediów „KSF Niepokalana 2021”. Od godz. 14:00 pokazy filmów w Sali multimedialnej Domu św. Józefa, a o godz. 18:00 Mszę św. odprawi biskup Warszawsko-Praski Romuald Kamiński, Po Mszy św. ok. godz. 19:00 Koncert – Oratorium Totuus Tuus autorstwa ks. prał. Jana Śmigasiewicza – proboszcza parafii Otwock Kresy. Wystąpi orkiestra i bardzo wielu wykonawców. Więcej na plakatach.
 • W związku z koncertem Msza św. o godz. 20:00 zostanie odprawiona w dolnym kościele.
 • W niedzielę za tydzień zbiórka do puszek na pomoc dla Afgańczyków.
 • Zapraszamy narzeczonych na kurs przedmałżeński prowadzony w naszej parafii. Jest to 10 spotkań, które odbywają się we wtorki o godzinie 19:30. Pierwsze spotkanie będzie 21 września 2021r w Domu Św. Józefa.
 • Dzisiaj, podobnie jak tydzień temu do godz. 15.00 przed kościołem pełni dyżur rachmistrz spisowy Narodowego Spisu Powszechnego. Zachęcamy do wykorzystania okazji i do spisania się. Więcej na tablicy ogłoszeń.