Ogłoszenia duszpasterskie 11.08.2013 r. – 19 niedziela zwykła

• Dzisiaj gościmy o. Pawła Raczyńskiego – Saletyna ze Zgromadzenia Księży Misjonarzy Saletynów, Redaktora Naczelnego dwumiesiecznika „La Salette – Połaniec MB Saletyńskiej”.
  • Jutro (w poniedziałek), 12 sierpnia, spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej o godz. 19:00.
  • Chór parafialny Verum w poniedziałek 12 sierpnia rozpoczyna próbą o godz. 19.00 przygotowania do parafialnego odpustu. zapraszamy tych, którzy w zeszłym roku zaangażowali się w przygotowania i tych, którzy z chórem współpracowali oraz dla tych, którzy chcieliby należeć do chóru.
  • We wtorek, 13 sierpnia, po Mszy św. o godz. 1800 Nabożeństwo Fatimskie – Różaniec i procesja.
  • W czwartek, 15 sierpnia, uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.
  • Liturgiczny obchód rozpoczniemy wieczorną Mszą Świętą wigilijna, celebrowaną już 14 sierpnia o godzinie 18.00. Msze w dzień uroczystości według porządku niedzielnego.
  • W Polsce uroczystość Wniebowzięcia jest znana i obchodzona jako święto Matki Bożej Zielnej. Na liturgię do kościoła przynosimy bukiety ziół, kwiatów i warzyw, które zostaną tu pobłogosławione.
  • Ofiary zbierane dzisiaj na tacę są przeznaczone na Dom Świętej Siostry Faustyny w Ostrówku.
  • 14 sierpnia Burmistrz Miasta Józefowa zaprasza na koncert Patriotyczny na Górze Lotnika w Józefowie o godz. 16:00. Informacje na plakatach.