Ogłoszenia duszpasterskie 08.02.2015 r. – 5 niedziela zwykła

• Gościmy dzisiaj ks. Grzegorza Mioduchowskiego, który głosi Słowo Boże i zbiera ofiary na budowę kościoła w Nadmie.
  • Dzisiaj o godz. 1400 w salce na plebani spotkanie dla starszej grupy przygotowującej się do sakramentu bierzmowania, a o godz.1900 Godzina Uwielbienia.
  • We środę, 11 lutego, przypada liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, które jak co roku łączymy z obchodami Światowego Dnia Chorych. Serdecznie prosimy o pomoc wszystkim chorym, niepełnosprawnym, seniorom w dotarciu do naszej świątyni. Msze św. w tym dniu o godz. 6,30, 7,00, 8,30 i 18,00.
  • Za tydzień kolejny dzień krwiodawstwa w Stacji Caritas przy naszej parafii w godzinach 9.00-13.00. Krew może oddać każdy, kto jest zdrowy, ukończył 18 lat i nie przekroczył wieku 60 lat oraz w danej chwili nie ma przeciwwskazań, o czym decyduje obecny tam lekarz. Połączmy udział w niedzielnej liturgii eucharystycznej z dobrym uczynkiem na rzecz naszych bliźnich. Na nasz dar oczekuje wielu chorych. Po oddaniu krwi zapraszamy na poczęstunek do salki na plebanii. Serdecznie zachęcamy do podjęcia tego wspaniałego dzieła – bycia honorowym krwiodawcą.
  • Zapraszamy na pielgrzymkę do Włoch w dniach 24.04-02.05. Są jeszcze ostatnie miejsca. Po zakończonej kolędzie, w pierwszej połowie marca będzie spotkanie organizacyjne dla wyjeżdżających.
  • W sklepiku do nabycia zestawy kolędowe, kropidła, miseczki na wodę święconą oraz najnowszy numer Głosu Ojca Pio.
  • Plan wizyty duszpasterskiej w najbliższym czasie:09.02.  Poniedziałek     Jaskółcza, Papuzia, Jastrzębia, Tadeusza, Owalna

10.02.  Wtorek     Godebskiego, Baśniowa, Legendy, Przyjazna, Sezamkowa, Stokrotki, Ekologiczna, Orla

11.02.  Środa   Bema, Wawerska bloki 1, 1a, 1b, 17a, 17b, Werbeny

12.02.  Czwartek Pawia, Łabędzia, Krótka, Gołębia, Bogatki, Polna bloki 42, 42b, 42c, 44