Ogłoszenia duszpasterskie 07.04.2019 r. – 5 Niedziela W. Postu

  • Nabożeństwo Gorzkich żali z kazaniem pasyjnym dziś i w przyszłą niedzielę o godz. 17.00. Mękę Chrystusa rozważamy podczas nabożeństwa Drogi krzyżowej w piątek o godz. 17.00 i 19.00. Serdecznie zapraszamy.
  • Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dziecka.
  • Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na świąteczne paczki dla potrzebujących rodzin z naszego miasta.
  • Za tydzień Niedzielą Palmową Męki Pańskiej rozpoczynamy Wielki Tydzień. Na początku każdej Mszy Świętej pobłogosławimy palmy. Za tydzień Stowarzyszenie Forum Chrześcijańskie jak co roku zorganizuje kiermasz palm i ozdób świątecznych. Dochód w całości również zostanie przeznaczony na zakup paczek świątecznych dla rodzin potrzebujących z naszego miasta.
  • W sklepiku do nabycia świece CARITAS na stół wielkanocny. Dochód ze świec przeznaczony jest na działalność diecezjalnej i parafialnej Caritas.