Ogłoszenia duszpasterskie 05.05.2019 r. – 3 Niedziela Wielkanocy

  • Rozpoczynający się dzisiaj Tydzień Biblijny jest okazją do zabrania do domu zakładek z cytatami z Biblii, wykonanych przez kobiety ze wspólnoty „Betania”. Wspólnota dziękuje wszystkim, którzy pomagali w tym przedsięwzięciu. „Niech Słowo Boże głęboko przenika naszą codzienność”.
  • Dzisiaj po Mszy św. o godz. 13.00 w Domu Józefa wielkanocne spotkanie Kół Żywego Różańca.
  • Również dzisiaj po Mszy Św. o godz. 18.00 w naszym kościele odbędzie się koncert patriotyczny z okazji 228 rocznicy Konstytucji 3 maja w wykonaniu Miejsko-parafialnego Chóru Schola Cantorum Maximilianum z Józefowa-Błot pod dyrekcją Zbigniewa Siekierzyńskiego.
  • We wtorek, 7 maja, o godz. 17.00 różaniec za zmarłych połączony z wypominkami, a potem Msza św. wieczorna o godz. 18.00 w intencji zmarłych polecanych w wypominkach rocznych. 
  • W środę przypada uroczystość św. Stanisława, patrona Polski.
  • W sobotę 11 maja o godz. 16.00 rozpoczynamy Jubileuszowe Misje Parafialne.
  • W tym też dniu o godz. 18.00 Mszę św. w 10 rocznicę założenia Stowarzyszenia Bezpieczna Młodość im. Grzegorza odprawi bp Marek Solarczyk. Po Mszy św. jubileuszowy, charytatywny koncert na rzecz dzieci powiatu otwockiego poszkodowanych w wypadkach, który poprowadzą Magdalena Kotlarska i Wojciech Przybyłowicz.
  • W niedzielę 12 maja podczas Mszy św. o godz. 11.30 grupa dzieci przystąpi do I Komunii św.
  • W przyszłą, czwartą niedzielę Wielkanocy, zwaną niedzielą Dobrego Pasterza, pragniemy modlić się o nowe powołania kapłańskie i do życia konsekrowanego, a ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na Seminarium Duchowne.
  • Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe codziennie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz. 17.30.