Ogłoszenia duszpasterskie 03.11.2013. – 31 Niedziela zwykła

• Dzisiaj I niedziela miesiąca:
    – adoracja Najśw. Sakramentu i spotkanie Kół Żywego Różańca, po Mszy św. o godz. 1300
    – katecheza dla rodziców i rodziców chrzestnych przed chrztem dzieci, o godz. 1700 w sali na plebanii.
  • Dzisiaj o godz.1900 w salce na plebanii: Film „Czy warto było tak żyć?” – o żołnierzu Niezłomnym Stanisławie Sojczyńskim. W ten sposób rozpoczynamy tegoroczny Patriotyczny Listopad Filmowy. Więcej informacji na stronie internetowej i plakatach.
  • Listopad to tradycyjnie miesiąc modlitwy za zmarłych. Wypominki, czyli prośbę o modlitwę za wymienionych zmarłych, można składać w zakrystii lub kancelarii.
  • Do 8 listopada można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami dla zmarłych za nawiedzenie cmentarza i równoczesne zmówienie modlitwy w intencji zmarłych.
  • W najbliższy czwartek (7 listopada) o godz. 19.00 Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Zapraszamy.
  • 9 listopada (sobota) zapraszamy na godz.16:00, wszystkie Kręgi Domowego Kościoła z naszej parafii oraz wszystkich którzy są w Kręgach w innych parafiach, ale mieszkają u nas, oraz tych małżonków którzy chcą się rozwijać duchowo we wspólnocie małżeństw przez modlitwę i dzielenie się Słowem Bożym. Sobota, 9 listopada, dolny kościół – Msza św., a po niej spotkanie przy herbacie na plebanii. Zapraszamy.
  • W niedzielę za tydzień, zapraszamy na godz.19:00 do kościoła na Godzinę Uwielbienia. Przed wystawionym Najświętszym Sakramentem będziemy wspólnie uwielbiać Pana Boga. Adoracja będzie trwała od godz.19:00 do 20:00.
  • Zapraszamy dzieci, które chcą śpiewać w scholi podczas Mszy św. o godz.11:30 na spotkanie, które odbędzie się dzisiaj w sali na plebanii o godz.11:00. Zajęcia ze śpiewu prowadzi nasz parafianin, p. Marcin Wargocki.