Obóz „Tygrysy” na Mazurach

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Kolejny raz na początku wakacji rozpocznie się obóz dla dzieci, młodzieży i całych Rodzin – tzw. Tygrysy. Uczestniczą w tych obozach dzieci z różnych parafii w Polsce, również z naszego Józefowa, ale także z Białorusi, Ukrainy, Litwy. Dzieci z domów dziecka i ośrodków opiekuńczych.

Dzięki dobroci ludzi obozy mogą trwać a finanse nigdy nie są przeszkodą a by w nich uczestniczyć.

W zeszłym roku na nasz apel skierowany do parafian, odpowiedziało wiele osób, dzięki którym otrzymaliśmy m.in. zamrażalki i lodówkę, różnego rodzaju tzw. gadżety na upominki i nagrody za udział w zawodach sportowych, datki pieniężne zbierane podczas jednej z niedziel i od poszczególnych osób.

W tym roku zwracamy się również z prośbą. Potrzebna nam jest m.in.:

1. Kuchnia polowa
  2. Garnki ze stali nierdzewnej 50 litrowe x 3 sztuki
  3. Kubki 400 sztuk
  4. Łyżki 400 sztuk
  5. Garnki plastikowe ( bardzo szerokie )
  6. Mała lodówka ( na przetrzymywanie leków )
  7. Różnego rodzaju tzw. gadżety, środki czystości, sprzęt sportowy.

Potrzebna jest również pomoc ludzka podczas rozbijania obozu 23-25 czerwca i zwijania 9 – 12 lipca.

Jeśli ktoś mógłby nam pomóc prosimy o kontakt z ks. Tomaszem.

Można również dokonywać wpłat na konto:

Z dopiskiem Obóz Tygrysy.

Bóg zapłać za okazane Dobre Serce.