Obchody Święta Niepodległości

Święto Niepodległości 11 listopada.

„Burmistrz Miasta Józefowa i Starosta Otwocki zapraszają do wzięcia udziału w uroczystościach związanych z obchodami  Narodowego Święta Niepodległości, w dniu 11 listopada 2022 r.

Program obchodów obejmuje: Mszę Świętą w kościele p.w. MB. Częstochowskiej o godz. 11:00 z udziałem Pocztów Sztandarowych, uroczyste przejście spod kościoła do Pomnika Marszałka  Piłsudskiego z udziałem orkiestry OSP Trąbki, złożenie kwiatów pod pomnikiem, Apel Poległych i pokaz musztry w wykonaniu uczniów klas mundurowych Szkoły im. S. Staszica w Otwocku oraz program artystyczny w wykonaniu Szkoły Muzycznej Iriny Józefowicz w Józefowie.

Bezpośrednio po uroczystościach pod pomnikiem odbędzie się Bieg Niepodległości.

Zachęcamy do zabrania z domu flag, z którymi przejdziemy w biało – czerwonym  przemarszu.”