Koncert „Ze św. Józefem przez wieki”

W najbliższą niedzielę (20.06.)w naszym kościele po Mszy św. o godz. 18.00 (przed mszą o g. 20.00) odbędzie się koncert „Ze św. Józefem przez wieki”. Nasi parafianie Kinga i Arkadiusz Głogowscy (Teatr GROT), z racji trwającego Roku św. Józefa, przygotowali spektakl. Będzie to przekrój pieśni poświęconych cudownemu Opiekunowi Świętej Rodziny, od czasów dawnych aż po czasy współczesne. Serdecznie zapraszamy.

TEATR GROT  przedstawia  ZE ŚW. JÓZEFEM PRZEZ WIEKI

W roku 2021 obchodzimy rok Św. Józefa. To skłoniło Teatr Grot do przygotowania koncertu z pieśniami o Św. Józefie. Będzie to przekrój pieśni poświęconych Cudownemu Opiekunowi Świętej Rodziny, od czasów dawnych aż po czasy współczesne.

Artyści dumni z tego, że Miasto Józefów, ma tak wspaniałego patrona pragną zaprosić na koncert prapremierowy, w którym usłyszymy znane i mniej znane pieśni w różnej stylistyce, od chorału aż po muzykę pop wielbiące postać Największego Świętego tuż po Maryi Patrona rodzin.

W koncercie wystąpią dwie rodziny: małżeństwo –  Kinga i Arkadiusz Głogowscy – mieszkańcy Józefowa, założyciele Teatru Grot, aktorzy i wokaliści scen Polskich

oraz

Bolesław Błaszczyk- wiolonczelista, pisarz, aranżer i kompozytor członek Grupy MoCarta wraz ze swoim synem Mikołajem Błaszczykiem- wiolonczelistą, aranżerem i kompozytorem.