Apel o modlitwę w obliczu zagrożenia epidemią.

Drodzy moi,  

w związku z wezwaniem do modlitwy w obliczu niebezpieczeństwa zarażenia się koronawirusem,  dzisiaj tj. 11.03.2020 r.  o godz. 20.00 w naszej świątyni parafialnej będziemy modlić się o ochronę nas i naszych rodzin. Zaczynamy modlitwą różańcową o 20.00, potem koronka do Bożego Miłosierdzia, a kończymy ok. 21.00 apelem Jasnogórskim. 

Zapraszam do włączenia się w tę modlitwę zwłaszcza pozostając w domu. Pamiętajmy, że można uczestniczyć we Mszy św. i nabożeństwach, które odbywają się w naszym kościele przez transmisję w sieci na stronie parafii.  Zachęcamy do wspólnej modlitwy. Oto adresy:

lub

Oczywiście po Mszy wieczornej (jak w każdą środę) odbędzie się też  Adoracja Najświętszego Sakramentu. 

Ks. Kazimierz – proboszcz

zobacz też: Apel biskupa Romualda – 

https://diecezja.waw.pl/6888