Akademia Hildegardowa w Polsce – II spotkanie w Józefowie – 24.05. godz.19:00

Zapraszamy na drugie  otwarte spotkanie Akademii Hildegardowej w Polsce.

Usłyszymy o medycynie, opisanej przez świętą benedyktynkę, w której nie ma chorób nieuleczalnych! Zapraszamy na dwa wykłady:

Doktor, która leczy ciało i duszę
– sposoby św. Hildegardy z Bingen na zdrowie ciała i duszy.

Serce i mózg, to centrum dowodzenia naszego organizmu

– jak zachować ich zdrowie, oraz przywrócić silę i witalność. Wskazania  medycyny hildegardowej.

Wykłady wygłosi  pierwszy w Polsce, wieloletni terapeuta medycyny hildegardowej i teolog pani dr Alfreda Walkowska. Spotkanie odbędzie się 24 maja (sobota ) o godzinie 19:00 w dolnym kościele parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Józefowie. Pomiędzy wykładami będzie możliwość zadawana pytań.

Pani dr  Alfreda Walkowska, to pierwszy w Polsce terapeuta medycyny  hildegardowej. Usłyszymy wykład o sposobach leczenia według św. Hildegardy, w której dziełach znajdujemy opisy wyprowadzania chorych z niemal wszystkich znanych dziś chorób. Pani Walkowska podzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem z terapii wielu – również tych najcięższych – chorób.

Spotkanie poprowadzi dziennikarka Elżbieta Ruman, propagatorka dzieła św. Hildegardy w Polsce, założycielka Centrum św. Hildegardy w Józefowie.

Serdecznie zapraszamy.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich.

Specjalne zaproszenie dla lekarzy:

Lekarzy zapraszamy  na II spotkanie Akademii Hildegardowej w Polsce dla lekarzy. spotkanie odbędzie się w ośrodku ojców jezuitów w Falenicy  (ECCC, ul. Olecka 2, Warszawa – Falenica) dnia 25  maja – niedziela w godzinach od 9:30 do 13:00. Wykłady wygłosi pani dr Alfreda Walkowska pierwszy w Polsce certyfikowany terapeuta medycyny hildegardowej.

1. Serce i układ krążenia w medycynie hildegardowej: terapie lecznicze, zioła i ich działanie, wskazania i opis przypadków.
  2. Przyczyny chorób układu krążenia, zapobieganie i leczenie.

Spotkanie poprowadzi pani Elżbieta Ruman.
Impreza zakończy się obiadem hildegardowym – o godzinie 13.00.
Zapisy: tel. 500 403 358