ODPUST PARAFIALNY 30.08.2015.

Co roku w ostatnią niedzielę sierpnia obchodziliśmy w naszej parafii Uroczystość odpustową NMP Częstochowskiej.

W tym roku Główną Mszę św. o godz. 11.30 – Sumę z procesją odprawił i wygłosił okolicznościowe kazanie ks. prałat Mirosław Mikulski. A po uroczystościach liturgicznych, ok. godz. 13:00 – Festyn Rodzinny – spotkaliśmy się na wspólnej zabawie. Przewidziano wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych: strażacka grochówka, malowanie twarzy, fanteria, koniki, zjeżdżalnia, zabawy organizowane przez Harcerzy itp. O godz. 14.00 wystąpił na naszej scenie nasz parafianin, śpiewający aktor, Arkariusz Głogowski, akompaniament Tomasz Struzik. Potem mogliśmy posłuchać p. Mirosława Pilarskiego, także parafianina. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć i filmów.