6.06.2021 r. Wizytacja kanoniczna bpa Jacka Grzybowskiego

W najbliższą niedzielę (6 czerwca będziemy gościć w naszej parafii biskupa Jacka Grzybowskiego, który przybędzie do nas z Wizytacją Kanoniczną. Jest to przewidziana prawem kanonicznym oficjalna wizyta biskupa i zapoznanie się z duszpasterstwem w danej parafii.  Dostojny Gość przyjedzie do nas o godz. 700 rano (wtedy nastąpi oficjalne powitanie – ks. proboszcz wręczy symboliczne klucze i stułę) i pozostanie przez cały dzień – do godz. 2100. Po Mszach św. różne wspólnoty, zespoły i grupy duszpasterskie przy naszej parafii przedstawią się ks. biskupowi. O godz. 1300 biskup Jacek udzieli sakramentu bierzmowania, dlatego tych którzy zwykle uczestniczą w tej mszy św. zapraszamy na inne godziny. Po obiedzie ok. godz. 1430 ks. biskup nawiedzi nasz cmentarz. Zapraszamy więc w tym czasie na cmentarz, gdzie na starej jego części, przy pomniku niedaleko grobu ks. prałata Malinowskiego pomodlimy się wspólnie za zmarłych spoczywających na naszym parafialnym cmentarzu.

2021 Program wizytacji

Poznajmy nasze biskupa  Jacka  https://diecezja.waw.pl/7243