Sklepik Parafialny

Sklepik otwarty w niedziele po Mszach Św. o 8.30, 10.00, 11.30 i 13.00, czasem też po 18.00 🙂

W tygodniu 15 minut przed Mszą Św. o godz.18.00.

W sprzedaży:

1. Dewocjonalia- świece gromniczne i stołowe, różańce, szatki i świece do chrztu, lampiony-tulipany, okapniki, komplety kolędowe, kropidła, miseczki i buteleczki na wodę święconą, srebrne różańce na palec, łańcuszki, medaliki szkaplerzne, krzyżyki i inne.

2. Obrazki i ikony na desce wykonywane w pracowni plastycznej. Różne wzory. Idealne na upominek na różne okazje. Szczególnie polecamy ikonę bł. Ks. Jerzego oraz Jezusa Miłosiernego.

3. Książki

W stałej sprzedaży: Pismo Święte, Katechizm Kościoła Katolickiego, modlitewniki, śpiewniki, modlitewniki na różne okazje (rozważania różańcowe, koronki, nowenny, za zmarłych itp.), brewiarz dla świeckich, albumy. Dla dzieci: Biblia ilustrowana, kolorowanki, Mój mały mszalik, modlitewniki i inne.

Można nabyć albumy prezentowe z okazji Pierwszej Komunii Św., chrztu lub ślubu (ceny bardzo zróżnicowane).

Polecamy książki związane z kultem Miłosierdzia Bożego, osobą błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki, świętym Ojcem Pio oraz błogosławionym Janem Pawłem II.

4. Prasa katolicka

•  „Anioł Stróż” – miesięcznik dla dzieci, a w nim: opowiadania, wiersze, zabawy i katechezy. Czasopismo z płytą CD. Wydawnictwo Sióstr Loretanek
  •  „Mały Gość Niedzielny” – miesięcznik dla starszych dzieci i młodzieży
  • „Promyczek Dobra” – miesięcznik wydawany przez Wydawnictwo Diecezji Tarnowskiej. Dla dzieci w wieku 6-10 lat.
  • „Miłujcie się” – Dwumiesięcznik katolicki. ABC Społecznej Krucjaty Miłości, wydawany przez Wydawnictwo AGAPE, które powstało w 2001 r. i jest własnością Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej. Jedynym celem i zadaniem wydawnictwa jest ewangelizacja poprzez wydawanie czasopisma „Miłujcie się!” oraz innych publikacji służących pogłębieniu życia duchowego Czytelników.
  •  „Oremus” – miesięcznik wydawany przez Wydawnictwo Księży Marianów i zawierający aktualne czytania mszalne na każdy dzień.

5. Coś do słuchania– muzyka, audiobooki, konferencje, rekolekcje na płytach CD i MP3.

6. Filmy – w stałej sprzedaży kolekcja „Ludzie Boga” oraz „Uczta duchowa” to ciekawe filmy o tematyce religijnej. Polecamy także filmy dla dzieci z serii „Domek na skale – przypowieści Pana Jezusa” i „O świętych dla dzieci”.

Sklepik prowadzi sprzedaż na zamówienie. W pilnych sprawach proszę dzwonić na  numer 503 155 340 (Iwona).