Program Wizyty Duszpasterskiej AD 2018/2019

Wizyta duszpasterska AD 2018/2019  

(W nawiasie podane ilu księży udaje się na konkretną ulicę)

Początek wizyty: pon.-pt. od g. 1600, w soboty od g. 1000.

03.12.      Poniedziałek (4)  Westerplatte (1), Pogodna (1) Urocza, Wewnętrzna i Klonowa (2)

04.12.      Wtorek (4)           Teatralna, Uśmiech (2), Słoneczna (2)

05.12.      Środa (4)             Mała (1), Armii Krajowej (2), Zaułek i Cicha (1)

06.12.      Czwartek (4)       Szkolna i Skorupki (1), Nowa (2), Kopernika (bez bloków)(1)

07.12.      Piątek (3)             Górna z blokami i Spokojna (2), Rozkoszna, Iglasta (1)

10.12.      Poniedz. (3)         Ks. Piotra Skargi (2), Kopernika bloki 11a i 13 (1)

11.12.      Wtorek (5)           Lelewela (2), Graniczna (2), Reja z blokami (1)

12.12.      Środa (4)             3 Maja (bez bloków) od Kopernika do Jarosławskiej i Zagajnikowa (4)

13.12.      Czwartek (5)       Zawiszy z blokami (5)

14.12.      Piątek (4)             Wiślana i Korczaka (2), Sosnowa, Parkowa (2),

15.12.      Sobota (5)            Wąska (bez bloków) 3 Maja (bez bloków) od Falenicy do Kopernika (4),             Kościuszki (1)

20.12.      Czwartek (3)       Wawerska (bez bloków) (3)

21.12.      Piątek (4)             Ogrodowa (4) z blokami

22.12.      Sobota (3)            ul. Piłsudskiego ( bez bloków) (3)

28.12.      Piątek  (3)            Zielona z blokami (3)

29.12.      Sobota  (3)           Botaniczna, Wodna, Skośna, Skrajna, Zaciszna, Boczna, Walentego, Rodziewiczówny, Orzeszkowej, Dziekońska, Noakowskiego, Małkowskiego, Budziszewskiej, Łąkowa, Drogowców, Aleja Przyszłości, Telimeny, Muzyczna (2) Brzozowa (1)

02.01.      Środa  (4)            Wiosenna, Wesoła, Staszica z blokiem, Błękitna bez bloków (2), Puszkina do cmentarza, Samorządowa (2)

03.01.      Czwartek (4)       Piaskowa bez bloków (4)

04.01.      Piątek (2)             Wawerska bloki 17a, 17b (1), Orla (1)

05.01.      Sobota  (4)           Jarosławska, Parkingowa i Wschodnia (2), Wspólna (1), Krótka (1)

07.01.      Poniedz. (4)         Długa, Krucza, Ślusarskiego (3), Dworska (1)

08.01.      Wtorek (4)           Leśna z blokami (4)

09.01.      Środa (5)             Powstańców W-wy i Żytnia  (5) 

10.01.      Czwartek (4)       Świderska z blokami (3), Tadeusza (1) 

11.01.      Piątek (5)             Polna bez bloków, św. Józefa i blok Polna 9a, Puszkina za cmentarzem (5)

12.01.      Sobota  (4)           Kardynała Wyszyńskiego, Prusa (4)

14.01.      Poniedz.  (4)        Godebskiego, Baśniowa, Legendy, Przyjazna, Sezamkowa, Stokrotki, (3) Ekologiczna  (1)

15.01.      Wtorek  (4)          Pawia, Łabędzia (1), Gołębia i Bogatki (1), Kormoranów (1) Ejsmonda, Przybosia, Sowińskiego, Ordona (1)

16.01.      Środa (5)             Jaskółcza, Papuzia (1), Jastrzębia (1) Owalna (1), Bema (2)

17.01.      Czwartek (4)       Kopernika bloki 15 i 11 (4)

18.01.      Piątek (4)             Piłsudskiego 10 bloki 1-6, bloki przy Wąskiej (4)

19.01.      Sobota (4)            Sienkiewicza i Szeroka (4)

21.01.      Poniedz.  (3)        Polna bloki 19a i 19 b (2),  Piaskowa blok 53 (1)

22.01.      wtorek (5)            Błękitna bloki 1a, 1b, i 2 (3), Piaskowa bloki 51, 51a (2)

23.01.      Środa (4)             3 Maja bloki 98 i 98a (2), Polna bloki 42, 42b, 42c, i 44 (2)

24.01.      Czwartek (5)       3 Maja bloki 2, 2a, 2b, 2c, 2d

25.01.      Piątek                  Od 16.00 – na indywidualne zaproszenie

26.01.  Sobota  (4)     Od 10.00 – na indywidualne zaproszenie