INTENCJE MSZALNE 4 – 11 kwietnia 2021 r.

Poniedziałek  05.04.    Poniedziałek wielkanocny

7:00    + Danutę i Kazimierza Świerczyków  (5 greg.)

8:30    + Elżbietę Bylinka i Wojciecha Szostaka oraz zm. z cr.  Bylinków, Kępków, Górskich, Gawinków,

9:30    Dz. błag. w int. Marii i Jacka oraz ich dzieci z prośbą o Boże błog. opiekę Matki Bożej dla nich – Msza św. w  rycie trydenckim

10:00   Msza Św. Zbiorowa

O zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Aliny

+ Bronisława Balcerzaka (1 r. śm.)

+ Stanisława Adamczyka;

+ Andrzeja Chada

+ Hannę Pastuła;

+ Marię Kowalczyk

11:30   + Marcina i Mariannę Chełstowskich

13:00   + Tadeusza Grzendę (3 r. śm.)

18:00   + Włodzimierza Kamińskiego (1 r. śm.)

20:00   + Jerzego Chudzika (20 r. śm.), Marię, Leokadię, Kazimierza, Witolda i Krzysztofa Mucha, Helenę Bytniewską i Teodora Grodzkiego

Wtorek  06.04.      

6:15    + Zenka Wysokińskiego – Msza  Św. w rycie trydenckim

6:30    + Danutę i Kazimierza Świerczyków  (6 greg.)

6:30    + Wandę Zakrzewską (5 r. śm.)

8:30    + Mariannę Sadło (4 r. śm.) oraz jej rodziców Katarzynę i Wincentego Warownych

18:00   Msza św. za zmarłych polecanych w Wypominkach Rocznych

Środa  07.04.    

6:30    + Danutę i Kazimierza Świerczyków  (7 greg.)

6:30    + Teresę i Edwarda Wisłowskich

8:30    + Bronisławę, Annę, Mikołaja, Stanisława i Henryka oraz zm. z cr. Baców

18:00   Nowenna Do M. B. Nieustającej Pomocy

+ Mirosławę Ołowską

+ Mariana Matoska

+ Marię Krassowską

+ Aleksandrę Olszewską

Czwartek  08.04.    

6:15    Prośba o łaskę wiary i nawrócenia dla Piotra – Msza  Św. w rycie tryd.

6:30    + Danutę i Kazimierza Świerczyków  (8 greg.)

8:30    Dz. błag. w int. Natalii, Julii, Piotra, Sylwii i Berty Kalinowskich z prośbą o Boże błog. opiekę Matki Bożej dla nich

18.00   + Elżbietę Strąk  (m-c po pogrz.)

Piątek  09.04.    

6:30    + Danutę i Kazimierza Świerczyków  (9 greg.)

6:30    O Boże błog. opiekę Matki Bożej dla rodzin Świątkowskich, Jarząbków, Czyżewskich i Froidewaux oraz za zm. Andrzeja Świątkowskiego (1 r. śm.), Andrzeja i Władysława Jarząbków i Jana Czyżewskiego

8:30    + Kazimierę i Stanisława Jesiotrów oraz Igę Anusz

18:00   + Henrykę Denka  (13 r. śm.) oraz zm. z cr. Denków i Jacaków

Sobota  10.04.    

6:30    + Danutę i Kazimierza Świerczyków  (10 greg.)

6:30   

8:30    + Marcina Wasążnika

18:00   Reginy Powierzy z ok. 81 r. ur. z prośbą o Boże błog. zdrowie i opiekę Matki Bożej dla niej

Niedziela  11.04.    Niedziela Miłosierdzia Bożego

7:00    + Danutę i Kazimierza Świerczyków  (11 greg.)

8:30    + Irenę i Leonarda Gawłowskich i ich rodziców

9:30    O Boże Miłosierdzie, wybaczenie grzechów i darowanie kar dla Bożeny i jej dzieci Patrycji i Dariusza  – Msza św. w  rycie trydenckim

10:00   Msza Św. Zbiorowa

Dz. błag. w int. pp. Danuty i Jerzego Grudzień z ok. 55 r. ślubu z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów

W int. wynagrodzenia N.S.P. Jezusa za grzechy całego świata oraz w int. konających i dusz w czyśćcu cierpiących  – int. grupy modlitewnej św. Michała Arch. i św. o. Pio

+ Wiktorię Dygnos (m-c po pogrz.); 

+ Janusza Ekes

11:30   + zm. z cr. Kamińskich, Bartosików i Żydziaków

13:00   Za parafian

18:00   + Wojciecha Okrzejskiego (14 r. śm.)

20:00   Dz. błag. w int. rodzin Tylickich i Malinowskich z prośbą o Boże błog. opiekę Matki Bożej dla nich