Intencje mszalne 15 – 22 września 2019 r.

Niedziela 15.09.    24 Niedziela Zwykła

7:00     + Halinę Dyszel (15 greg.)

8:30     + Marię Krasnodębską (6 r. śm.) oraz zm. z cr. Krasnodębskich

9:30     Dz. błag. w 40 r. ślubu pp. Bożeny i Tadeusza z prośbą o Boże błog. wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej oraz wytrwałość na dalsze lata – Msza św. w dolnym kościele w rycie trydenckim

10:00   Msza Św. Zbiorowa

O Boże błog. zdrowie i szczęśliwą operację dla Kamila

+ Krystynę Bytniewską

+ Mariana Parol (m-c po pogrz.)

+ Małgorzatę Szpindler (m-c po pogrz.)

+ Marka Kaszyńskiego (m-c po pogrz.)

+ Ryszarda Jasicę

+ Tadeusza i Teresę Łukasiewicz (5 r. śm.)

+ Mariana, Jana, Katarzynę i Wandę Kowalczyk oraz zm. z cr. Kamińskich i Malinowskich

+ Adama Grzegrzółka

+ Jana Szostaka (31 r śm.) i Zdzisława Zawadka

+ Wandę i Zygmunta Zakrzewskich

+ Wiktora Kortykę (28 m-c po śm.)

+ Henryka Szostak

+ Andrzeja i Alojzego Winieckich oraz Bronisława i Rozalię Chmielewskich

11:30   + Marka (15 r. śm.),Mariana, Józefa, Mariannę i Genowefę Strzemińskich oraz Stanisława Szeląga

13:00   Za parafian

18:00   + Stanisława Basiewicza (7 r. śm.) oraz zm. z cr. Basiewiczów

20:00   + Tadeusza Przytulskiego (5 r. śm.)

Poniedziałek 16.09.  

6:30     Dz. błag w 13 r. ślubu Sylwii i Bartłomieja Papis z prośbą o Boże błog. dla nich i ich dzieci

6:30     Dz. błag. w r. ślubu pp. Kingi i Pawła z prośbą o Boże błog. dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej dla nich i ich synów Antka i Franka

7:00     + Halinę Dyszel (16 greg.)

8:30     + Helenę (1 r. śm.), Henryka i Krzysztofa Pogorzelskich

18:00   + Krystynę Kaczorek (6 r. śm.)

Wtorek 17.09.  

6:15     + Jerzego Lewandowicza

6:30     + Halinę Dyszel (17 greg.)

7:00     + Mariannę Bełkowską (10 r. śm.)

8:30     + Marka i Remigiusza Majków

18:00   + Marię Chełstowską (30 r. śm.) i Halinę Budną

Środa 18.09.  

6:30     + Halinę Dyszel (18 greg.)

6:30     W int. Bogu wiadomej

7:00     + Grzegorza Zduńczyka

8:30     + Józefę i Piotra Majewskich oraz zm. z ich rodzin

18:00   Nowenna Do M. B. Nieustającej Pomocy

+ Zofię (5 r. śm.) i Wacława (4 r. śm.) Stanisławiaków

+ Aleksandra Makiedońskiego i jego rodziców

+ Tadeusza Michałowskiego – int. od syna

+ Kazimierę Mazek;     + Janinę Misiewicz

+ Marię Brzezińską;     + Krystynę Wojtyła

Czwartek 19.09.  

6:15     Msza św. w dolnym kościele w rycie trydenckim

6:30     + Franciszka (35 r. śm.) i Juliannę Maśniaków, Zygmunta Szymańskiego, Henryka Parzyszka i ich rodziców

7:00     + Halinę Dyszel (19 greg.)

8:30     + Alicję Wojciechowską oraz zm. koleżanki z zakładu pracy dla głuchych

18:00   W int. pp. Urszuli i Dariusza Talarków 21 r. ślubu z prośbą o Boże błog., wszelkie potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla nich i ich syna Kacpra

Piątek 20.09.  

6:30     + Halinę Dyszel (20 greg.)

7:00     + Zygmunta Zakrzewskiego – int. od rodziny Pióreckich

8:30     W int. Bogu wiadomej

18:00   W int. Andrzeja Szyposzyńskiego w 18 r. ur. dziękczynna za dar życia z prośbą o Boże błog.

Sobota 21.09.  

6:30     + Annę Krzemińską (5 r. śm.), Artura Tylickiego, Ryszarda Siwaka, Janusza Krzemińskiego oraz Zofię, Stanisława i Bronisławę Kowalskich

7:00     + Halinę Dyszel (21 greg.)

7:00     Dziękczynna z okazji 33 r. ur Natalii Pytki z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla niej

8:30     Dz. błag. za rodziny Kasprzaków i Wargockich z prośbą o Boże błog. za wstawiennictwem św. o Pio

18:00   + Mariana Zajdlera (32 r. śm.) i jego rodziców Mariannę i Józefa

Niedziela 22.09.    25 Niedziela Zwykła

7:00     + Halinę Dyszel (22 greg.)

8:30     + Waleriana, Sławomira, Janinę i Józefa oraz zm. z cr. Baranów

9:30     + Helenę i Feliksa Mazków oraz Zofię i Władysława Ćwiek – Msza św. w dolnym kościele w rycie trydenckim

10:00   Msza Św. Zbiorowa

W int. Antosia w rocznicę chrztu z prośbą o Boże błog. 

+ Czesławę (10 r. śm.) i Feliksa Skłodowskich oraz Wiesława Krzyżanowskiego

+ Kazimierza Kosowskiego

+ Mariana Parol – int. siostry Heleny z Wilgi

+ Bronisława Malinowskiego (53 r. śm.), jego żonę Władysławę (7 r. śm.), córkę Weronikę (17 r. śm.) oraz za zmarłych z Rodziny Malinowskich i Borkowskich

11:30   + Eugeniusza i Irenę oraz Stanisława Żabickich

13:00   Za parafian

18:00   + Stanisława Bąka (34 r. śm.) oraz Annę i Władysława Bąk

20:00   + Jerzego Woźniaka i jego rodziców